Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Znajdź naszą firmę na Facebooku

Codziennie aktualizujemy nasz fanpage na Facebooku. Można obserwować nasze inwestycje, śledzić aktualizacje które się ukazują a z pewnością znajdą Państwo podłogę która spełni wasze oczekiwania, a my wykonamy ją u Państwa.

 

Szukaj nas pod nazwą: Usługi posadzkarskie mgr inż. Grzymkowski 

Skontaktuj się z nami

mail: grzymek90@gmail.com

tel. 601 226 646

607 843 103

Ul. Radecka 5

Warszawa 01-986

 

 

Na zdjęciach przedstawione są tarasy z modrzewia syberyjskiego oraz świerku skandynawskiego. Tarasy montujemy na profesjonalne wkręty do tarasów firmy SPAX.

Montaż gotowych podłóg

 

W ostatnich latach prym wiodą gotowe produkty. W przeciwieństwie do surowych podłóg, montaż gotowych jest o wiele szybszy, po 24 h. podłoga jest gotowa do użytku.

 

Historia zatoczyła koło i w obecnych czasach najmodniejszym wzorem ponownie stała się jodła. Francuska, tradycyjny sierżant czy jodła węgierska to bardzo ekskluzywne produkty przy których montaż musi być przeprowadzony na wysokim poziomie. 

Nasza firma wyspecjalizowała się w układaniu Jodełki. Przy dzisiejszym zapotrzebowaniu na montera jodły, dwóch naszych fachowców zajmują się tylko montażem jodełek oraz wzorów pałacowych.

Posiadamy liczne certyfikaty oraz odbyliśmy wiele szkoleń z zakresu montażu podłóg drewnianych

 

Z spiderem mamy pewność w 99% że każda najmniejsza rysa została wybrana. Dzięki niej oraz naszej sumienności potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym inwestycjom.

Dzięki technologi trzech niezależnie od siebie działających talerzy, pozwala na zachowanie wręcz idealnej płaszczyzny oraz eliminuje rysy niemal do minimum. Prawdą jest że 70 % udanej renowacji to właśnie dobrze wyszlifowana podłoga.

Renowacja podłóg drewnianych

 

Nasze prace związane z renowacją parkietów przeprowadzane są na najwyższej jakości sprzętach. Posiadamy najnowocześniejszą cykliniarkę na rynku Spider firmy Pallmann